Užijte si pohodlný pobyt v jednom z našich pokojů, který Vám nabídne nejen relaxaci, ale také skvělou polohu v historickým městě.

jsme tu pro Vásod roku 1996

Penzion Na Hradbách se nachází ve Slavkově u Brna v klidné zástavbě asi 350 m od náměstí. Součástí penzionu je restaurace s víkendovými specialitami, letní zahrádkou a točeným slavkovským pivem.
Můžete si vybrat ze 4 nekuřáckých pokojů, které byly v roce 2023 kompletně zrekonstruovaný, přičemž byl kladen velký na kvalitu matrací pro zdravý a kvalitní spánek.

Ve Slavkově u Brna na Vás čeká spoustu kulturních akcí které se konají na nádvoří zámku nebo v jeho zahradě, do které zasahuje i přilehlé golfové hřiště.
Pohodlí našich hostů je pro nás prioritou, a proto se s případnými dotazy neváhejte obrátit přímo na nás, majitele penzionu prostřednictvím emailu: penzionhradby@seznam.cz
Budeme se těšit na vaši návštěvu!

Rezervovat

Vybavení pokojů

Každý pokoj je vybaven televizí, vlastním sociálním zařízením, šatní skříni, ručníky, fénem, bezpečnostní schránkou a po celém objektu je stabilní WIFI připojení zdarma.

V restauraci v přízemí pro Vás bude každé ráno přichystaná kontinentální snídaně.

Penzion je jednoduše přístupný také autem po neplacené dálnici z Brna, odkud cesta trvá asi 20 minut. Parkování je pro hosty zajištěno před budovou.

Cena zaUbytování

1800 Kč / apartmán / 2 osoby / noc

1500 Kč / apartmán / 1 osoba / noc

kontakt naUbytování

+420 777 246 428

+420 777 887 064

Rezervace ubytování

OBJEDNEJ ONLINE